Kursy Języka Angielskiego

Nadchodzący rok szkolny 2014-2015 to już czwarty rok pracy szkoły Rosetta. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu, wzbogaciliśmy i urozmaiciliśmy nasze programy j. angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Lekcje pokazowe to okazja do zapoznania się ze stosowanymi przez nas metodami i programem nauczania, bezpłatnymi zajęciami dodatkowymi oferowanymi przez szkołę, jak również do rozmowy i uzyskania odpowiedzi na Państwa pytania.

Lekcja pokazowa dla grup dziecięcych (dzieci od 7 do 12 lat) odbędzie się we wtorek 9 września 2014 o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców zainteresowanych rozpoczęciem lub kontynuacją nauki języka angielskiego w naszej szkole. 

Istnieje możliwość zaplanowania dodatkowych lekcji pokazowych (dla grup dziecięcych, gimnazjalnych, licealnych i dla osób dorosłych) po uzgodnieniu telefonicznym (606 91 18 18).

Lekcje pokazowe są bezpłatne.


Poniżej prezentujemy ramowe informacje na temat oferowanych dotychczas kursów języka angielskiego: 

 

Kursy języka angielskiego:

1. Welcome on board! Kurs adresowany do osób dorosłych świeżo rozpoczynjących naukę języka angielskiego. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 90 min.

2. Give it a go! - Kurs dla osób dorosłych - język ogólny z elementami języka specjalistycznego. Kurs oferowany na różnych poziomach zaawansowania począwszy od elementary (A1) Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 90 min. 

3. General English ? Leaps and bounds - Kurs dla młodzieży. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.

4. English for children ? Run up ? Kurs dla dzieci.
Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 min.

5. Kursy egzaminacyjne ? Flying colours - Kursy przygotowujące do (a) egzaminu maturalnego (na poziomie podstawowym i rozszerzonym) oraz (b) do egzaminów Cambridge: FCE, CAE oraz CPE. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu i trwają 90 min.

CENY KURSÓW I LEKCJI INDYWIDUALNYCH

Ceny zróżnicowane zostaną w zależności od rodzaju kursu/lekcji indywidualnych, liczby kursantów, częstotliwości i miejsca spotkań oraz od stopnia zaawansowania uczestników. Przykładowo, rozpiętość cenowa kursów języka angielskiego odbywających się dwa razy w tygodniu począwszy od pierwszego tygodnia października 2013 do czerwca 2014 (tj. cena za 60 spotkań trwających 90 minut) wynosi od 1400 do 1800 zł. Możliwe jest dokonanie płatności w ratach.


Ceny lekcji indywidualnych (język ogólny lub z elementami języka specjalistycznego) ? od 40zł za 60min.

Dodatkowo uczestnikom kursów zapewniamy:

  • Materiały autorskie wraz z folderem do ich wygodnego przechowywania
  • Możliwość korzystania z konsultacji metodycznych
  • Możliwość korzystania z konsultacji/konwersacji z native speakers (średnio około 2h w miesiącu)
  • Możliwość korzystania z angielsko- i francuskojęzycznej czytelni
  • Możliwość uczestnictwa w spotkaniach i wykładach poświęconych wybranym zagadnieniom współczesnej kultury brytyjskiej/irlandzkiej i francuskiej
  • Możliwość uczestnictwa w wieczorkach filmowych, teatralnych, literackich, sportowych (np. wspólna gra w bule, popularny we Francji ?pétanque?), jak również kulinarnych (np. wspólne przygotowanie potraw kuchni francuskiej)
Czytany 4516 razy

Kursy Językowe