English in Action!

  • Nauka języka angielskiego na drodze ciekawych i wartościowych projektów ściśle dostosowanych do grupy wiekowej uczestników
  • Możliwość zapisania dzieci na zajęcia trwające od 2 do 4 godzin
  • Pełny wgląd w przebieg zajęć w formie pisemnego harmonogramu oraz informacji o osięgnięciach uczniów

Kontakt w celu poznania szczegółowych programów, uzyskania informacji o cenie (uzależnionej od liczby uczestników i czasu trwania zajęć) oraz ustalenia terminu:

Szkoła Językowa Rosetta, ul. Nadrzeczna 25; 24-120 Kazimierz Dolny

tel. 606 91 18 18 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  See you there!

Poniżej prezentujemy główne załóżenia programu "English in Action".

English in Action

English in Action - program proponowany przez Szkołę Językową Rosetta w Kazimierzu Dolnym - adresowany jest do dzieci w dwóch grupach wiekowych: 6 - 12 lat (Junior Programme) i 12 - 16 lat (Freshers Programme) i zakłada realizację następujących celów:

  1.   Nauka języka angielskiego na drodze ciekawych i wartościowych projektów ściśle dostosowanych do grupy wiekowej uczestników.

        2. Zapewnienie dzieciom opieki przez od 2 do 4 godzin dziennie i zaproponowanie im różnorodnych form spędzenia czasu w sposób interesujący i wzbogacający ich wiedzę.

3. Zapewnienie rodzicom dzieci wglądu w przebieg zajęć‡ w formie pisemnego harmonogramu oraz informacji odnośnie osią…gnięć‡ uczestników.

4. Różnorodne formy nauki języka w połączeniu z plastyką, zajęciami teatralnymi, sportem.

5. Prowadzenie zajęć w taki sposób, by były one dla dzieci źródłem poczucia sukcesu i utrwalały w nich pozytywny stosunek do nauki języków obcych. Przewidziano m.in. wręczenie uczestnikom certyfikatów uczestnictwa i osiągnięć - certificates of achievement.

6. Projektowanie zajęć w taki sposób, by każdy blok zajęciowy stanowił zamkniętą całość‡: wprowadzenie (warm-up), instrukcje do zadań„ (task description), wspólna realizacja i ocena wykonania zadań„ (task assessment), rozdanie certyfikatów. Dzieci mogą… zatem uczestniczyć‡ w projektach trwają…cych od 1 do 7 dni i każdego dnia być‡ włą…czone w inny, nowy projekt.

Czytany 4006 razy
Więcej w tej kategorii: « Kursy Języka Francuskiego

Kursy Językowe